De Activiteitencommissie organiseert ook in 2025 weer de Clubcompetitie Dubbelspel. Gespeeld wordt er in de categorieën Dames-, Heren- en Gemengd Dubbel.
Vanaf 16 april wordt er elke woensdag gespeeld van 19.00 tot 22.00 uur. Je kunt je met partner vóór 20 maart 2025 aanmelden voor de categorieën Dames-, Heren- en/of Gemengd Dubbel. Wil je graag deelnemen, maar heb je nog geen partner? Neem dan even contact op met de Activiteitencommissie: activiteitencommissie@tvheideslag.nl
Inschrijving voor de Clubcompetitie 2025 kan met het onderstaande formulier:
Helaas, de inschrijving staat niet meer open.
Nog een aantal zaken op een rijtje:
- Per team maximaal 1 invaller
- Er wordt alleen op de woensdagavond gespeeld
- De bardienst op de woensdagavond wordt ingevuld door de deelnemers van de clubcompetitie. A.u.b. niet invallen in een ander team als je ingedeeld bent voor de bardienst.
- Als je een wedstrijd ruilt geef dit door aan de activiteitencommissie via mail aan: activiteitencommissie@tvheideslag.nl
- Verplaats je een wedstrijd naar een andere tijd/dag op baan 4, geef ook dit door va mail aan activiteitencommissie@tvheideslag.nl.
- De wedstrijdballen van de vereniging worden gebruikt om te spelen.
- 18 juni zijn er geen wedstrijden gepland i.v.m. het toernooi Op(en) Erica. Het is ook niet mogelijk wedstrijden naar deze avond te verschuiven. Er wordt dan niet gespeeld voor de clubcompetitie.